Про нас:

Електронний торговельний майданчик «OSBP/e-trading» (ТОВ «ОСБП») є офіційним учасником системи електронних торгів «PROZORRO SALE».

Наша команда складається з професіоналів з організації торгів, які чітко усвідомлюють потреби ринку та клієнтів. Всі співробітники компанії готові допомогти нашим клієнтам та надати безкоштовну консультацію, пошук та підбір активів в найкоротший термін.

Електронний торговельний майданчик «OSBP/e-trading» — це проста, зручна та прозора система електронних торгів, що унеможливлює прояви будь-яких корупційних дій та створює рівні можливості на ринку біржової торгівлі.

Компанія володіє власним програмним забезпечення для проведення “електронних торгів” на базі сайту біржі. Дана технологія передбачає реєстрацію лота, потенційних учасників та проведення дистанційних торгів, що дає можливість залучити найбільшу кількість потенційних покупців по всій Україні та за її межами.

Відкрийте державні продажі разом з «OSBP/e-trading»

Електронний торговельний майданчик «OSBP/e-trading» (ТОВ «ОСБП») пройшов акредитацію у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. Рішення Фонду №520 від 14.02.2017 року.

Нічого не знайдено.